Trendy jesień-zima 2017 – kozaki, botki i dodatki

Buty i dodatki to nie tylko przysłowiowa „wisienka na torcie” – mogą całkowicie zmienić charakter stroju, zwłaszcza jesienią i zimą, gdy w ruch idą kozaki i botki. Jeśli chcecie wiedzieć co będzie modne jesienią i zimą 2017/2018, to już ostatni dzwonek.

Kozaki za kolano
Muszkieterki i kozaki do połowy uda wracają do łask, a tym samym dają pole do popisu paniom, które chcą dodać swojemu wizerunkowi trochę drapieżności. Dla bardziej odważnych projektanci proponują długie kozaki pokryte wężowym printem w odcieniach czerwieni i pomarańczu.

people-2591870_960_720Botki – futrzaste i biżuteryjne
W tym sezonie najmodniejsze botki powinny posiadać biżuteryjne klamry, perły lub futrzane dodatki, takie jak tutaj: https://wojas.pl/ona/buty/botki

Torebki mini lub XXL
Praktyczna i pojemna torba XXL czy elegancka i urocza mini torebka? W tym sezonie wybór nie będzie stanowił problemu, bo oba rodzaje są modowym hitem.

purse

leather-case-2778079_960_720

Nakrycia głowy – męskie kaszkiety i berety w nowoczesnej wersji
Jesienią na głowie będzie można nosić zarówno zaczerpnięte z męskiej szafy kaszkiety, jak i zupełnie kobiece berety. Te ostatnie, w nowej odsłonie nie mają już wiele wspólnego z babcinymi beretami z moheru. Modne berety występują w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach, a do tego mogą być ozdobione różnego rodzaju dodatkami.

Eyes Beret Girls Portrait Lips View France Model

Zostaw odpowiedź