Przedłużanie rzęs – metody i ich koszty

Coraz bardziej popularny zabieg przedłużania u kosmetyczki ma wiele zalet. Można go wykonać różnymi metodami, które różnią się efektem, trwałością i ceną.

the-eye-of-women-1580620_960_720Przedłużanie rzęs – dla jednych obciach, dla innych niezbędny element wizerunku. Do niedawna zabieg przedłużania rzęs u kosmetyczki był zarezerwowany jedynie na specjalne okazje, ale dziś coraz więcej kobiet decyduje się na kruczoczarne firanki na co dzień. Trzeba przyznać, że oprócz imponującego efektu przedłużenie rzęs u kosmetyczki ma kilka dodatkowych zalet. Pozwala skrócić czas na codzienny make-up i demakijaż i nie wymaga stosowania kosmetyków obciążających rzęsy i skórę powiek, co ma szczególne znaczenie dla pań o wrażliwej cerze i alergiczek, a to wszystko przez około 6 tygodni! Jeśli planujesz przedłużyć rzęsy u kosmetyczki, ale do tej pory tego nie robiłaś, poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o podstawowych metodach.

Przedłużanie rzęs 1:1 – naturalnie i delikatnie
Zabieg polega na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do każdego włoska. Efekt jest naturalny, idealny na co dzień. Koszt to ok. 120 zł.
Przedłużanie rzęs 2:1 i 3:1 (2D i 3D) – wyraźnie gęstsze rzęsy
To popularna metoda objętościowa, która polega na doklejeniu dwóch lub trzech rzęs do każdego naturalnego włoska. W efekcie rzęsy stają się wyraźnie zagęszczone. Ceny zabiegu 2:1 rozpoczynają się od 130 zł, a 3:1 od 170 zł.
Russian Volume – rosyjski przepych
Ta metoda, która pozwala uzyskać „teatralny” efekt, takich rzęs nie sposób nie zauważyć. Uzyskuje się je doklejając wachlarzyki rzęs, a nie pojedyncze sztuczne włoski. Koszt: od 250 zł.
Hollywood – wyraziste i naturalne
Metoda podobna do Russian Volume, ale dzięki zastosowaniu naturalnych włosków z futra norek syberyjskich, efekt nieco bardziej naturalny. Koszt takiego zabiegu rozpoczyna się od 400 zł.

Brown Eyes Eye Long Eyelashes Close Shooting The Eye
Blink & Go – ekspresowe przedłużanie
Zabieg jest znacznie krótszy od pozostałych, trwa ok. 30 minut (pozostałe 2-3 godziny). Doklejanych rzęs jest mniej, przez co efekt końcowy jest mniej spektakularny i trwały. Za ten zabieg zapłacimy ok. 120 zł.

Zostaw odpowiedź