Prezenty świąteczne dla dziecka do 50 zł i 100 zł

Zbliżający się Black Friday to nie jedyny powód do zakupów w najbliższych dniach. Wkrótce Boże Narodzenie, a jeszcze wcześniej Mikołajki. A to oznacza tylko jedno: szał przedświątecznych zakupów czas zacząć.

mom-1098016_960_720Zauważyliście w ostatnim czasie niebezpiecznie wysokie piramidy zabawek w sklepach? Nawet jeśli nie, to wasze pociechy podczas wspólnych zakupów nie pozwolą wam przejść obok nich obojętnie. Od paru lat taki widok już w połowie listopada to jeden z pierwszych zwiastunów, nadchodzącej przedświątecznej gorączki, która u mnie wywołuje raczej niemiłe skojarzenia. Właśnie dlatego, jestem zwolenniczką korzystania z portali z rankingami produktów i opiniami klientów oraz kupowania prezentów przez Internet. Oczywiście, takie rozwiązanie ma swoje minusy, ale wygoda oraz poczucie, że kupuję sprawdzony produkt, w moim przypadku biorą górę.

Jeśli mowa o prezentach dla dzieci, sprawa jest jeszcze bardziej specyficzna. Po pierwsze, mowa nie o jednym, lecz dwóch prezentach – na Mikołajki i Wigilię. Po drugie, wiadomo jaką wagę do prezentów przykładają dzieci. O ile dorosły na ogół jest w stanie pogodzić się nie trafionym podarunkiem, dziecko nie tylko będzie bardziej przeżywało rozczarowanie, ale jeszcze nie omieszka go okazać całemu otoczeniu. Aby tego uniknąć, staram się odpowiednio przygotować: najpierw pozwolić dziecku, aby dało upust swojej fantazji w liście do św. Mikołaja, a potem zrobić przegląd zabawek w sieci. Jeśli jednak nie macie pomysłu na świąteczny upominek albo nie znacie preferencji i upodobań dziecka, poniżej przedstawiam awaryjną listę prezentów, które lubią dzieci.

Prezenty do 100 zł

Gra planszowa

Zestaw Lego

Zdalnie sterowany pojazd

Lalka – postać z bajki

Interaktywne zwierzątko

Kolejka

blue-and-red-knight-lego-toys_800

Prezenty do 50 zł

Figurka z bohaterem z bajki

Mały zestaw Lego

Model samochodu

Puzzle

Ultra plastelina lub zestaw do lepienia z masą plastyczną: ciastoliną, piankoliną itp.

Zostaw odpowiedź