Biżuteria w stylu vintage – jesienna kolekcja Pandora

Wśród jesiennych trendów nie wolno zapominać o biżuterii. To właśnie ona dopełnia nasz strój i podkreśla charakter stylizacji. Tej jesieni szczególnie urzekająco prezentuje się, nawiązująca do klasycznych wzorów kolekcja marki Pandora.

srebrne kolczyki

fot. pandora.net

Jesień jest vintage

Jesień to nostalgiczna pora roku, która skłania do wspomnień i refleksji. Zarówno w przyrodzie, jak i naszej codzienności przychodzi czas na wyciszenie i odpoczynek po letniej aktywności, czemu doskonale sprzyjają długie spacery i spotkania z najbliższymi. Ten sam nastrój przejawia się w trendach mody. Kolekcja biżuteria marki Pandora na ten sezon zachwyca estetyką vintage, bliską jesiennej atmosferze.

srebrne kolczyki

Inspiracje przeszłością
Choć to nie jedyna kolekcja na jesień tej marki, szczególnie zwróciła moją uwagę. Co jest w niej takiego wyjątkowego? Przede wszystkim piękne opalizujące kolory i ponadczasowe wzory, nawiązujące do najlepszych czasów jubilerskiego rzemiosła. Otwierany wiktoriański medalion będzie spełnieniem marzeń dla wszystkich miłośniczek modowych inspiracji przeszłością, a filigranowe srebrne kolczyki w stylu Art Deco po prostu zachwycają. W kolekcji nie brakuje klasyki, jak choćby ze srebra i 14k złota, ale jest też coś dla romantyczek – ażurowe serca i delikatne cyrkonie. Do przeszłości nawiązują także zdobienia z kolorowej emalii.

Choć wpływy przeszłości są w tej kolekcji wyraźnie widoczne, biżuteria prezentuje się bardzo współcześnie – i właśnie to jest w niej najciekawsze. Proste formy i misteryjne pierścionki i naszyjniki, nieskomplikowane, a jednocześnie intrygujące srebrne kolczyki (tutaj) łączą przeszłość ze współczesnością i doskonale prezentują się w jesiennych stylizacjach.

Zdjęcie główne: www. 5aleja.com.pl

Zostaw odpowiedź